۳ ترفند برای یادگیری راحت تر مکالمات یک زبان جدید3 دقیقه مطالعه

هدیه فنولوژی به شما!

۱- دسته بندی کنید

هر هفته روی واژگان یک حوزه یا موضوع تمرکز کنید (یعنی حمل و نقل یا مواد غذایی)، و سپس هفته بعد به موضوع دیگری بروید. درست مانند آموزش جملات و عبارات جدید به خود، این روال منظم، یادگیری لغات و سایر کلمات کلیدی مهم را قابل کنترل تر می کند و می توانید چیزها را با هم گروه بندی کنید. رزومه انگلیسی

۲- به رادیو گوش دهید

مانند تماشای یک فیلم خارجی، سعی کنید به یک ایستگاه رادیویی به زبان مقصد خود در ماشین، پادکست یا آنلاین گوش دهید. سعی کنید ببینید چقدر می توانید بفهمید و کلماتی را که تشخیص می دهید اما نمی فهمید برای جستجو بنویسید (نکته حرفه ای: گوش دادن به اخبار به زبان دیگر روشی باورنکردنی و واقعاً شدید برای شروع سریع یادگیری لغات و ساختارهای مکالمه است! ).

۳- به خارج از کشور بروید!

یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری یک زبان خارجی، بازدید از کشوری است که به زبان مورد نظر شما صحبت می‌کند و با خانواده میزبانی که به زبان مادری شما صحبت نمی‌کنند زندگی کنید. شما کاملاً شگفت زده خواهید شد که چقدر اطلاعات می توانید برقرار کنید و چقدر سریع زبانی را انتخاب می کنید در حالی که هیچ گزینه دیگری ندارید. این آموزش سبک غوطه وری کامل به شما کمک می کند تا در چند ماه روان صحبت کنید. راستش چه چیزی بهتر از این؟ اگر کشور خود را درست انتخاب کنید، حتی می توانید چندین زبان را در خارج از کشور یاد بگیرید! روش نوشتن رزومه انگلیسی

بخوانید:   راه‌های کسب درآمد آنلاین از سایت | مزایای داشتن وب‌ سایت چیست؟

راه های لحظه آخری برای یادگیری یک زبان خارجی

وقتی همه چیز به این نتیجه می رسد، تعداد بی نهایت راه برای یادگیری یک زبان خارجی وجود دارد. از آنجایی که سبک‌های یادگیری بین هر فردی متفاوت است، چیزهای خاصی وجود خواهد داشت که برای شخص شما بسیار خوب عمل می‌کنند. با این حال، در اینجا چند نکته جهانی و لحظه آخری وجود دارد که می تواند برای همه زبان آموزان مفید باشد:

با خودت صبور باش هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که احساس کنید در بلاتکلیفی گیر کرده اید و هیچ پیشرفتی ندارید. لازم است به خاطر داشته باشید که یادگیری یک زبان مانند قدم گذاشتن در دنیای کاملاً جدید است و مدتی طول می کشد (این حقیقت کثیفی در مورد یادگیری زبان در خارج از کشور است). به تجربیات و دانشی که تاکنون به دست آورده اید اعتماد کنید و اجازه دهید شما را در سفر به زبان خارجی بیشتر به جلو سوق دهد.

متعهد شوید که به زبان مقصد صحبت کنید. صرف نظر از روش هایی که برای یادگیری یک زبان جدید انتخاب می کنید، از همان ابتدا به خودتان قول بدهید که وقتی در حال مطالعه هستید، فقط به زبان مقصد صحبت/نوشتن کنید. به خصوص اگر نمی توانید فوراً به خارج از کشور بروید و کاملاً خود را در زبان غوطه ور کنید، این نکته تضمین می کند که تمام تلاش خود را برای درگیر شدن کامل با زبان مقصد خود انجام می دهید. خودتان را کوتاه نفروشید – می توانید این کار را انجام دهید!

بخوانید:   سفر بی بازگشت به مریخ و چالش های آن

با زبان مادری دوست شوید. در حالی که داشتن دوستان یا دوستان تحصیلی همیشه ایده خوبی است، اگر فردی را می شناسید که زبان مادری زبانی است که می خواهید یاد بگیرید، تحصیلات خود را یک قدم جلوتر ببرید و خود را با این شخص درگیر کنید! زبان مادری معلمان خوبی هستند (و بهترین راه برای یادگیری یک زبان) زیرا آنها همه چیزهای زبان را می دانند، آنها در مکالمه مهارت دارند و می توانند لغات عامیانه، جوک ها و ارجاعاتی را آموزش دهند که ممکن است شما آنها را نداشته باشید.

تیم محتوایی فنولوژی
تیم محتوایی فنولوژی
گروهی از متخصصان حوزه‌های مختلف
عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه‌ها
بازخورد در متن
دیدن همه دیدگاه‌ها

فنولوژی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

©۲۰۲۰ – کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به فنولوژی است.