تولد

ما، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ در شبکه‌های اجتماعی آغاز نمودیم. پس از بررسی‌های اولیه، در تیرماه سال ۱۳۹۸، وبسایت فنولوژی را تاسیس کردیم.

رسالت فنولوژی

در حال حاضر، رسالت تیم فنولوژی، تولید محتوای بسیار باکیفیت و دست اول (از جمله مقالات، دوره‌های آموزشی و …) در ۷ حوزه‌ی تخصصی زیر است:

۱-هوش مصنوعی

۲-اینترنت اشیا

۳-رایانش ابری

۴-بلاکچین

۵-واقعیت مجازی

۶-واقعیت افزوده

۷-رباتیک

علاوه بر این، تولید محتوای غنی در حوزه‌های علوم و مهندسی (ریاضیات، زیست شناسی و مهندسی برق) از اهداف این مجموعه به حساب می‌آید.

با افتخار اعلام می‌کنیم، تیم ما پذیرا و آماده‌ی همکاری و اجرای پروژه‌های تولید محتوا برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه‌های ذکر شده‌است. همچنین، برای معرفی هر چه بهتر استارتاپ‌های حوزه‌ی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا به اکوسیستم کارآفرینی کشور، فنولوژی آمادگی خود را برای معرفی استارتاپ‌ها، اعلام می‌دارد.

داستان نام «فنولوژی»

نام فنولوژی، ترکیبی است از دو واژه‌ی Fan (عاشق) و تکنولوژی. همچنین، واژه‌ی فن، تداعی کننده‌ی فناوری است.  فنولوژی، امیدوار است میزبان خوبی برای عاشقان دنیای تکنولوژی باشد.

مهم‌ترین سرمایه‌ی ما، مخاطبان ارزشمندمان هستند؛ لذا، از همه‌ی شما عزیزان خواهشمندیم، انتقادات و پیشنهادات خود را، از طریق راه‌های ارتباطی فنولوژی، با ما در میان بگذارید.

فنولوژی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

©۲۰۲۰ – کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به فنولوژی است.