تولد

ما، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ در شبکه‌های اجتماعی آغاز نمودیم. پس از بررسی‌های اولیه، در تیرماه سال ۱۳۹۸، وبسایت فنولوژی را تاسیس کردیم.

 

فنولوژی - fanology

رسالت فنولوژی

در حال حاضر، رسالت تیم فنولوژی، تولید محتوای بسیار باکیفیت و دست اول (از جمله مقالات، دوره‌های آموزشی و …) در ۶ حوزه‌ی تخصصی زیر است:

۱-هوش مصنوعی

۲-اینترنت اشیا

۳-رایانش ابری

۴-بلاکچین

۵-واقعیت مجازی

۶-واقعیت افزوده

فنولوژی، به عنوان رسانه‌ی تخصصی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، آخرین فناوری‌های روز دنیا را بررسی می‌کند و اطلاعات مختلفی در مورد استارتاپ‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این حوزه‌ها، در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد.

با افتخار اعلام می‌کنیم، تیم ما پذیرا و آماده‌ی همکاری و اجرای پروژه‌های تولید محتوا برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه‌های ذکر شده‌است. همچنین، برای معرفی هر چه بهتر استارتاپ‌های حوزه‌ی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا به اکوسیستم کارآفرینی کشور، فنولوژی آمادگی خود را برای معرفی استارتاپ‌ها، اعلام می‌دارد.

داستان نام ” فنولوژی “

نام فنولوژی، ترکیبی است از دو واژه‌ی Fan (عاشق) و تکنولوژی. همچنین، واژه‌ی فن، تداعی کننده‌ی فناوری است.  فنولوژی، امیدوار است میزبان خوبی برای عاشقان دنیای تکنولوژی باشد.

مهم‌ترین سرمایه‌ی ما، مخاطبان ارزشمندمان هستند؛ لذا، از همه‌ی شما عزیزان خواهشمندیم، انتقادات و پیشنهادات خود را، از طریق راه‌های ارتباطی فنولوژی، با ما در میان بگذارید.

تماس با ما

شبکه‌های اجتماعی

تماس با ما

ایمیل

شماره تماس

۹۳۷۲۳۷۶۷۶۰ (۹۸+)

آیدی تلگرام

عضویت در خبرنامه

©۲۰۱۹ – کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به فنولوژی است.