روش یادگیری زبان با کمک داستان و رمان2 دقیقه مطالعه

هدیه فنولوژی به شما!

تا اینجا به این نظریه پرداختیم که چرا داستان ها برای یادگیری موثر هستند. در این قسمت یاد می گیرید که چگونه این اصول را برای یادگیری زبان ها با روش StoryLearning اعمال کنید. بهترین پکیج آموزش زبان

با روش StoryLearning، زبان ها را به سرعت از طریق داستان ها یاد می گیرید، نه قوانین. برای انجام این کار، یک فرآیند سه مرحله ای ساده را دنبال کنید:

  • مرحله ۱: غوطه ور شدن – در زبان با یک داستان غوطه ور شوید
  • مرحله ۲: یادگیری – کلمات، عبارات و دستور زبان را با کشف آنها از داستان یاد بگیرید
  • مرحله ۳: فعال کردن – آنچه را که یاد می گیرید با تمرین های مبتنی بر داستان فعال کنید

مرحله ۱: غوطه ور شدن

با یک داستان خود را در زبان غرق کنید

به گفته آموزش زبان انگلیسی دوره های StoryLearning بر اساس یک داستان ساخته می شوند. با هر فصل از داستان، زبان بیشتری یاد می گیرید. شما با خواندن و گوش دادن به داستان شروع می کنید. داستان ماهرانه نوشته شده است تا برای سطح شما مناسب باشد، بنابراین خیلی سخت نیست. برخلاف روش‌های سنتی، ما از شما نمی‌خواهیم چیزی از داستان یاد بگیرید یا حفظ کنید. ما حتی از شما نمی خواهیم که در ابتدا همه چیزهایی را که می خوانید بفهمید. شما به سادگی از غوطه ور شدن در زبان لذت می برید، بدون اینکه اصلاً احساس کنید در حال مطالعه هستید!

بخوانید:   بررسی و مقایسه سه گوشی 11 لایت ne، سامسونگ a52s و ریلمی جی تی مستر

مرحله ۲: یاد بگیرید

کلمات، عبارات و دستور زبان را با کشف آنها از داستان بیاموزید.

پس از غرق شدن در داستان، زمان یادگیری فرا رسیده است. تصور کنید یک گوینده بومی روی شانه شما ایستاده است و هنگام خواندن داستان به کلمات و دستور زبان مفید اشاره می کند:

  • کلمات توضیح داده شده است
  • جملات روشن شد
  • سوالات پاسخ داده شده است

با استفاده از تکنیک‌های آموزشی مدرن ، کلمات، عبارات و دستور زبان را از داستان به روشی آسان و قابل درک یاد می‌گیرید. با رویکرد “اول داستان” ما، خواهید دید که کلمات جدید راحت تر می چسبند و مغز شما گرامر را به طور مستقیم یاد می گیرد. تمرین های حفظ حروف و دستور زبان را فراموش کنید… این در بهترین حالت یادگیری طبیعی است!

مرحله ۳: فعال کردن

آنچه را که یاد می گیرید با تمرین هایی بر اساس داستان فعال کنید

پس از خواندن، گوش دادن و یادگیری، شما آماده تمرینات خلاقانه ما هستید که به شما کمک می کند آموخته های خود را فعال کنید، دانش خود را آزمایش کنید و پیشرفت خود را پیگیری کنید.

برخلاف یادگیری سنتی، تمام فعالیت های StoryLearning بر اساس خود داستان است. این بدان معنی است که شما فقط «یادگیری تکه‌ای» نیستید، بلکه هر چیزی را که قبلاً آموخته‌اید، تقویت می‌کنید. این بدان معنی است که شما آن را عمیق تر یاد می گیرید و آن را برای مدت طولانی تری به خاطر می آورید!

تیم محتوایی فنولوژی
تیم محتوایی فنولوژی
گروهی از متخصصان حوزه‌های مختلف
عضویت
اطلاع از
0 دیدگاه‌ها
بازخورد در متن
دیدن همه دیدگاه‌ها

فنولوژی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

©۲۰۲۰ – کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به فنولوژی است.